Rodzina 500+

WOKANDA

UWAGA

Aktualizacja wokand odbywa się o każdej pełnej godzinie

 

Wydział
Sygnatura sprawy (lub jej fragment)
Data rozprawy:
Data: 16-06-2021
Sala: 10, pl. Słowiański 6
Godzina: 08:00
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I 2.C 619/18
Skład orzekający: Przewodniczący Elżbieta Porębska, Ławnik Grażyna Rogowska, Ławnik Zuzanna Puch
Data: 16-06-2021
Sala: 3, pl. Słowiański 6
Godzina: 08:30
odroczenie ogłoszeni
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 386/18
Skład orzekający: Przewodniczący Beata Reichert
Data: 16-06-2021
Sala: 33, pl. Słowiański 1
Godzina: 08:30
zakończona
Wydział: VII Wydział Karny Odwoławczy
Sygnatura sprawy: VII Kz 384/21
Skład orzekający: Przewodniczący Bogumił Hoszowski
Data: 16-06-2021
Sala: Poza salą, pl. Słowiański 1
Godzina: 08:50
odroczenie ogłoszeni
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 49/21
Skład orzekający: Przewodniczący Ewa Kaczmarek- Kot
Data: 16-06-2021
Sala: 10, pl. Słowiański 6
Godzina: 09:00
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I 2.C 32/21
Skład orzekający: Przewodniczący Elżbieta Porębska, Ławnik Janina Rompalska, Ławnik Grażyna Siewko
Data: 16-06-2021
Sala: 3, pl. Słowiański 6
Godzina: 09:00
odroczona
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I C 366/18
Skład orzekający: Przewodniczący Beata Reichert
Data: 16-06-2021
Sala: 20, pl. Słowiański 6
Godzina: 09:00
Wydział: I Wydział Cywilny
Sygnatura sprawy: I 2.C 812/20
Skład orzekający: Przewodniczący Dorota Kordiak, Ławnik Eugenia Tadro, Ławnik Łucja Kudryńska
Data: 16-06-2021
Sala: Poza salą, pl. Słowiański 1
Godzina: 09:00
odwołana
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 13/21
Skład orzekający: Przewodniczący Ewa Kaczmarek- Kot
Data: 16-06-2021
Sala: 33, pl. Słowiański 1
Godzina: 09:00
zakończona
Wydział: VII Wydział Karny Odwoławczy
Sygnatura sprawy: VII Kz 266/21
Skład orzekający: Przewodniczący Henryk Kaczmarek
Data: 16-06-2021
Sala: Poza salą, pl. Słowiański 1
Godzina: 09:00
odroczenie ogłoszeni
Wydział: II Wydział Karny
Sygnatura sprawy: II K 75/21
Skład orzekający: Przewodniczący Ewa Kaczmarek- Kot, Ławnik Agnieszka Dowhan, Ławnik Katarzyna Raczyńska-Kmiecik