Rodzina 500+

AKTUALNOŚCI

 
31.07.2018

Ogłoszenie o sprzedaży zbędnych składników majątku ruchomego Sądu Okręgowego w Zielonej Górze.

Stosownie do Zarządzenia nr 1/5/2017 Dyrektora Sądu Okręgowego w Zielonej Górze z dnia 08 maja 2017 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania niektórymi składnikami majątku Skarbu Państwa (Dz. U. z 2017r., poz. 729) Sąd Okręgowy w Zielonej Górze informuje o możliwości nabycia składników majątku ruchomego wymienionych w załącznikach nr: 1, 2 i 3 do niniejszego ogłoszenia, przez jednostki organizacyjne lub osoby fizyczne.

 
11.06.2018

Konferencja "POCIĄG DO SPRAWIEDLIWOŚCI Rola wymiaru sprawiedliwości w życiu społecznym"

W dniu 22 maja 2018 roku w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego Wydziału Prawa i Administracji w Zielonej Górze odbyła się konferencja adresowana do młodzieży licealnej i akademickiej pt.: „POCIĄG DO SPRAWIEDLIWOŚCI - rola wymiaru sprawiedliwości w życiu społecznym”,  organizowanaprzezStowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział w Zielonej Górze i Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego pod patronatem Prezesa Sądu Okręgowego w Zielonej Górze.

 
17.05.2018

Sądowy Punkt Mediacyjny

Informujemy, że w budynku Sądu Okręgowego w Zielonej Górze przy Pl. Słowiańskim 6 pok. nr 8b z dniem 16 maja 2018 r. rozpoczął funkcjonowanie stały punkt mediacyjny pn. Sądowy Punkt Mediacyjny.

 
17.05.2018

WYNIKI KONKURSU

na esej pt. „Czy prawo jest zawsze sprawiedliwe i czy zasada dura lex sed lex powinna obowiązywać w każdej sytuacji niezależnie od okoliczności”.

 
15.05.2018

Konferencja "POCIĄG DO SPRAWIEDLIWOŚCI Rola wymiaru sprawiedliwości w życiu społecznym"

W dniu 22 maja 2018 roku w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego Wydziału Prawa i Administracji w Zielonej Górze Pl. Słowiański 9 odbędzie się konferencja adresowana do młodzieży licealnej i akademickiej pt.: „POCIĄG DO SPRAWIEDLIWOŚCI - rola wymiaru sprawiedliwości w życiu społecznym”, organizowana przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział w Zielonej Górze i Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego pod patronatem Prezesa Sądu Okręgowego w Zielonej Górze.

 
13.03.2018

Konkurs na esej

Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział
w Zielonej Górze
oraz Prezes Sądu Okręgowego w Zielonej Górze
w związku z obchodami Dnia Edukacji Prawnej

ogłasza konkurs

na esej na temat:

„Czy prawo jest zawsze sprawiedliwe i czy zasada dura lex sed lex powinna obowiązywać w każdej sytuacji niezależnie od okoliczności”